Hakkımızda


HAKKIMIZDA

 

Kuruluş:

 

Kuruluş Politikamız; yetişmiş teknik kadro, yaygın teknik servis, güçlü finansman desteği ve bilgi birikimiyle; ülkemizde hızla gelişen sağlık sektöründe halen faaliyette olan yada yeni kurulacak olan hastanelerin ihtiyaçlarına cevap verebilecek, her türlü teknik altyapı ve ünitelerinin projelendirme, satış, taahhüt ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini sunmaktır. OLTUNAY MEDİKAL, hastane inşaasında; mekanik ve medikal gaz alanlarında en uygulanabilir çözümleri hedefleyen son teknoloji sunacak bilgi birikimi ve tecrübeye sahiptir. Proje planlama yönetim tecrübesiyle firmamız, müşterilerimizin kalite zaman maliyet gerekliliklerini karşılayacak yetkinliktedir. Bu prensipten hareketle, OLTUNAY MEDİKAL ilgili standartların gereklerini harfiyen yerine getirerek, mekanik ve medikal gaz uygulama projeleri, saha kontrollüğü ve işletmeye alma çalışmalarına kadar projenin her aşamasında danışmanlığıyla beraber müşterilerimizin yanında yer almaktayız. Sürekli gelişme yolculuğumuzda müşterilerimizin beklentilerinin ötesine geçerek; rekabet edilebilir fiyatlar ve servis desteğimizi kalite standartlarımıza uygun bir şekilde sunuyoruz.  OLTUNAY MEDİKAL,markalaşmanın getirdiği popülariteyle; genel veya özel ihtisas amaçlı hastane yatırımlarını ( ameliyathane, yoğun bakım, sterilizasyon v.b. ), ünitelerinin teknik altyapı ve cihaz ihtiyaçlarını projelendirip, taahhütünü gerçekleştirebildiği gibi, yatırımı bütünüyle ele alarak projelendirip, taahhütünü de gerçekleştirebilmektedir. OLTUNAY MEDİKAL, hastane işletmecilerinin büyük sıkıntı duyduğu; satışını yaptığı ürünlerin satış sonrası hizmetlerinde de büyük titizlik göstermektedir. Yaygın teknik servis imkanları ile garanti kapsamındaki cihazların periyodik bakımlarının yanında; herhangi bir arıza anında kısa sürede teknik servis hizmetini yerine getirebilmektedir.

 

Misyon:

 

Tüm OLTUNAY MEDİKAL çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmak. Müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız teknoloji ve hizmetlerimizin değerini sürekli arttırarak medikal gaz, mekanik tesisat alanında sürekli gelişen teknolojiler paralelinde en kaliteli hizmet, ürün, çözüm ve sistemleri sunmaktır. Sağlık Sektöründe  , sizlerin ihtiyaç ve önerilerini yansıtan, en iyi kalitede Medikal ürünleri  üretmek ve sonsuz müşteri memnuniyetini hedef alan satış sonrası desteğimizle siz müşterilerimizin her zaman ilk tercihi olabilmektir.

 

Vizyon:

 

Medikal gaz ve mekanik tesisat sektöründe en iyi hizmeti, en ileri teknolojiyi, en fonksiyonel sistemleri hedef müşteri grubumuza sunmak. Müşteri ve çalışan değerimizi en üst düzeyde tutarak konumuzdaki tüm çalışmalarımızı uzun vadeli bir yatırım olarak değerlendirmektir. Dünyada Medikal  sektöründe tanınan ve tercih edilen birkaç firmadan biri olmaktır

 

Hedeflerimiz:

  • Önümüzdeki 3 yıl içerisinde konumuzda sektörün en iyi firması olmak.
  • Müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerimizi çalışanlarımız ile birlikte en üst seviyeye taşımaktır.
  • Sürekli iyileştirme felsefesi ile müşteri memnuniyetini mümkün olan en yüksek noktaya çıkarmak.
  • Verimli iş ortaklıkları kurmak.
  • Kalitede, yaratıcılıkta ve teknolojik gelişmelerde lider olmak.

Çalışanının gelişimini desteklemek, motivasyon ve iş tatmini yaratmaktır

Sağlık Sektöründe güvenilir bir marka OLTUNAY MEDİKAL

İlkelerimiz

Firmamız çalışanları ve yönetim kurulu üyeleri, verilen her kararda ve yapılan her işte en yüksek etik standartlar, dürüstlük ve eşitlik ilkeleriyle hareket eder. Bunlar kadar önemli hesap verebilme, şeffaflık ve açıklık politikalarımız; çalışanlarımızın birbirine,

yatırımcılarımıza, tedarikçi ve müşterilerimize, devlet ve topluma karşı sorumlulukarımızın temelini oluşturur. 

Firmamızın  başarısının temelinde "sürekli değişim" ilkesi yatmaktadır. Bu ilke, sadece Sağlık sektörü endüstrisindeki devinime ayak uydurmakla değil, içinde bulunduğu ortamın değişimine liderlik etmekle tarif edilebilir. 


ü  Merkezi Medikal Gaz Sistemleri

 §  Ameliyathane ve Yoğunbakım Pendantları

§  Hasta Yatakbaşı Üniteleri

§  Yoğun bakım Üniteler

§  Medikal Gaz Prizleri

§  Medikal Bakır Boru Tesisatları

§  Merkezi Oksijen, Azotprotoksit, Vakum, Medikal Basınçlı Hava Santraları

§  Merkezi Gaz Bölgesel Kontrol Üniteleri

§  Merkezi Gaz Ekipmanları, Flowmetre, Vakum Regülatörü, Jakları

ü  Yoğun bakım Mekanik ve Medikal Gaz Sistemleri

ü  Ameliyathane Mekanik ve Medikal Gaz Sistemleri

ü  Hemşire Çağrı Sistemleri

ü  Aksesuar ( Monitör Sehpası, İnfüzyon Pompası, Akrobat Lamba, Vakum Kavanozu, Serum Askılığı… ), Taşıyıcı Sistemler

ü  Medikal Sarf Malzemeleri

ü  Otoklav Cihazı Malzemeleri

ü  Laboratuvar Cihazları ve Malzemeleri

ü  Sterilizasyon Kontrol Ürünleri

ü  Tıbbi Atık Kutuları

ü  EKG kağıtları

ü  Ateş Ölçer