Medikal Gaz Prizleri


 Merkezi gaz santralindeki ilgili gazların bakır borular vasıtasıyla ihtiyaç duyulan mahallerde hastaya verilmesi için kullanılan sonlandırıcı malzemelerdir. Ana gövdesi pirinç malzemelerden imal edilmiştir. Medikal gaz prizleri DIN (Alman), BS (İngiliz), NF (Fransız) standartlarında imal edilmektedir. Medikal gaz prizleri, EN ISO 7396-1: 2007, EN ISO 7396-2: 2007, EN ISO 9170-1: 2008, EN ISO 9170-2: 2008 standartlarına göre tasarlanmış ve imal edilmiştir. Medikal gaz prizleri Pnömatik ve Borulu olarak İmalatı yapılmaktadır. OKSİJEN- AZOTPROTOKSİT- BASINÇLI HAVA 5 BAR - BASINÇLI HAVA 7 BAR - VAKUM Prizleri olarak imalatı yapılmaktadır.Alt Kategoriler

Tek Girişli Çift Çıkışlı Oksijen Gaz Prizi
DIN Normu Oksijen Gaz Prizi

DIN Normu Oksijen Gaz Prizi

0TL Vergiler Hariç: 0TL

Medikal Gaz Prizi DIN Norm (Alman Standardı) OksijenMedikal gaz prizlerimiz; ilgili standarda ilişkin regülatörlerin ya da probların (abone fişlerinin) kolayca takılması ve sökülme..

BS Normu Hava 5 Bar Gaz Prizi

BS Normu Hava 5 Bar Gaz Prizi

0TL Vergiler Hariç: 0TL

Medikal Gaz Prizi BS Norm (İngiliz Standardı) Hava 5 Bar Medikal gaz prizlerimiz; ilgili standarda ilişkin regülatörlerin ya da probların (abone fişlerinin) kolayca takılması ..

AF Normu Azot Protoksit Gaz Prizi

AF Normu Azot Protoksit Gaz Prizi

0TL Vergiler Hariç: 0TL

Medikal Gaz Prizi AF Norm (Fransız Standardı) Azot Protoksit N2Medikal gaz prizlerimiz; ilgili standarda ilişkin regülatörlerin ya da probların (abone fişlerinin) kolayca takılması..

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)